Kosmetika

Objednání online:
https://jacob-stylers.snippet.myfox.cz/

V salonu Jacob jsme schopni vám na hlavě vytvořit nejen perfektní účes. Takže proč zůstat jen u něj. Dopřát si můžete i profesionální studiové líčení od naší šikovné kosmetičky Petry, pro kterou je kosmetika nejen prací, ale i koníčkem a vášní. Stejně dokonale se umí postarat i o vaše obočí a řasy. Líčení lze zahrnout za příplatek i do kosmetického ošetření pleti.


Ošetření Éminence Supreme

2 hod. | cena 2.100 Kč

Ošetření zahrnuje odlíčení, nanesení enzymatického peelingu, stimulující hřejivou masku, hloubkové čištění pleti, masáž, barvení a formování obočí, peeling a masáž rukou a nohou. Navíc zábal rukou (parafín/kolagenová maska).

Ošetření Éminence Classic

1,5 hod. | cena 1.600 Kč

Ošetření zahrnuje odlíčení, nanesení enzymatického peelingu, stimulující hřejivou masku, hloubkové čištění pleti, masáž a formování obočí. Neobsahuje barvení obočí.

O kosmetice Éminence

V našem salonu Jacob & The Stylers jsme zvyklí poskytovat tu nejlepší možnou kvalitu a péči pro naše klienty. Proto jsme se rozhodli, jakou součást našeho kosmetického salonu, představit maďarskou přírodní kosmetiku Éminence, která je běžně používáná v těch nejprestižnějších resortech, lázních a kosmetických studiích po celém světe a je běžně používána Hollywoodskými celebritami.

S kosmetikou Éminence vám nabízíme ošetření pleti v rámci jednoho z našich balíčků. V ceně ošetření je navíc diagnostika pleti spolu s osobním poradenstvím, které produkty je vhodné zakoupit pro váš typ pleti. 

Maďarská kosmetika Éminence obsahuje vysoký obsah ovocných a bylinných složek, které jsou patrné na první pohled a vůni v jejich produktech. Jejich produkty nejsou samozřejmě testovány na zvířatech a navíc za každý prodaný produkt vysadí firma Éminence jeden strom.

Kosmetika se specializuje na veškeré problémy s pletí, jako jsou předčasné stárnutí pokožky a  výskyt jemných i hlubších vrásek, poškození sluncem, zarudnutí nebo podráždění, akné, ztráta vitality,  a přirozeného tónu a jasu pokožky.

Ve výrobcích kosmetické značky Éminence nenajdete škodlivé konzervanty a chemikálie jako jsou ftaláty, sulfáty, parabeny nebo minerální oleje. Taktéž v kosmetice najdete pouze přírodní parfemaci a složení získáváné z těch nejčerstvějších plodů a bylinek z maďarských ekologických farem.

Kdo se o vás postará

Vyberte si svého stylistu, prodlédněte si náš ceník a kontaktní informace.

Petra

Cosmetics & Nail Specialist