Pánský střih – JACOB & The Stylers

Pánský střih

Senior stylisté

styl a praktičnost v první řadě

Senior stylisté jsou naši nejzkušenější kadeřníci. Přesně ví, co sluší pánské hlavě, sledují trendy a dokáží spojit praktičnost účesu s jeho vzhledem. Chtějí, aby každý muž vypadal skvěle a jsou si vědomi toho, že perfektní účes je známkou úspěchu, elegance a vyjadřuje jasné stanovisko - vím, co chci.

Cena od 700,- Kč

Essential stylisté

Na kompromisy nehledí

V salonu Jacob jsme představili revoluční koncept služeb - program Essential. Jedná se o absolventy naší Akademie Jacob, kde se pod taktovkou senior stylistů naučili všechny triky a kouzla pro vytvoření dokonalého pánského účesu. Roky praxe nahrazují tvrdou dřinou a neutuchajícím úsilím o vaši spokojenost. Jediné co vyžadují oproti seniorům, je o trochu více vašeho času.

Cena od 400,- Kč

Naše značky

Používáme pouze prověřené a renomované značky, které nemusí přesvědčovat o své kvalitě.

Zarezervujte si svoji vybranou službu ještě dnes

Budeme rádi když využijete náš online rezervační systém, ušetříte tím práci nám i sobě. Pokud by však nastal jakýkoliv problém, nebo byste raději využili jinou možnost, můžete nám zavolat, napsat email nebo napsat zprávu na Facebook. V každém případě se budeme těšit na vaši návštěvu.

Kdo vás ostříhá?

Jakub

SENIOR STYLE DIRECTOR

Absolovent Londýnské akademie TONI&GUY. Lídr a hlavní školitel hair&barber akademie JACOB & The Stylers s 15 letou praxí.

Cena střihu: 1 200 Kč

Khamis

STYLISTA

Khamis je jediný kadeřník na světě, který zároveň stříhá vlasy a běhá maraton. Původně z Keni, ale dnes už je to Brňák jak poleno.

Cena střihu: 700 Kč

Martina

SENIOR STYLISTA

Naše Marťa je kadeřnice, stylistka, coloristka a hrdá maminka. Má absolvovanou akademii TONI&GUY a více než 15 let praxe.

Cena střihu: 900 Kč

Jana

STYLISTA

Holka z vesnice, která má ráda výzvy at už v barvení, stříhání či na vinohradu. Koloristka a stylistka s 15 lety praxe.

Cena střihu: 700 Kč

Markus

ESSENTIAL BARBER

Markus je specialista na pánské střihy. Vytvoří perfektně padnoucí moderní účes a ještě vám upraví vzhled vousů.

Cena střihu: 400 Kč