Pánský střih – JACOB & The Stylers

Pánský střih

Senior stylisté

styl a praktičnost v první řadě

Senior stylisté jsou naši nejzkušenější kadeřníci. Přesně ví, co sluší pánské hlavě, sledují trendy a dokáží spojit praktičnost účesu s jeho vzhledem. Chtějí, aby každý muž vypadal skvěle a jsou si vědomi toho, že perfektní účes je známkou úspěchu, elegance a vyjadřuje jasné stanovisko - vím, co chci.

Essential stylisté

Na kompromisy nehledí - Program Essential momentálně není k dispozici

V salonu Jacob jsme představili revoluční koncept služeb - program Essential. Jedná se o absolventy naší Akademie Jacob, kde se pod taktovkou senior stylistů naučili všechny triky a kouzla pro vytvoření dokonalého pánského účesu. Roky praxe nahrazují tvrdou dřinou a neutuchajícím úsilím o vaši spokojenost. Jediné co vyžadují oproti seniorům, je o trochu více vašeho času.

Kdo vás ostříhá?

Jakub Budínský

Jakub

ART DIRECTOR

Absolvent Londýnské akademie TONI&GUY. Lídr a hlavní školitel hair&barber akademie JACOB & The Stylers s 15 letou praxí.

Cena střihu: 1 300 Kč

Martina

SENIOR STYLE DIRECTOR

Naše Marťa je kadeřnice, stylistka, coloristka a hrdá maminka. Má absolvovanou akademii TONI&GUY a více než 15 let praxe.

Cena střihu: 900 Kč

Khamis

STYLISTA

Khamis je jediný kadeřník na světě, který zároveň stříhá vlasy a běhá maraton. Původně z Keni, ale dnes už je to Brňák jak poleno.

Cena střihu: 700 Kč

IMG_4099-20-02-20-09-58

Ksenia

STYLISTA

Kseniya pochází z Běloruska. Mluví rusky, česky a anglicky. Praxi má přes 9 let. Specializuje se mimo jiné i na balayage.