Kariéra – JACOB & The Stylers

Kariéra

Chceš u nás pracovat?!
Tak určitě víš, kdo jsme!
 
Jsme tým umělců, kreativních lidi, kteří se rádi odlišují od ostatních. Upřednostňujeme originalitu a nemáme rádi stereotyp. A tímto hledáme lidi, kteří jsou schopni každý den překonávat nejen sami sebe, ale vytvořit všestranný koncept na jehož základu stojíme my, my všichni!
Zaujala tě naše nabídka práce? Ozvi se nám se svým CV!

Koho aktuálně hledáme do našeho týmu?

Recepce
Hledáme člověka, který bude během svého růstu v JACOB & The Stylers jednou nedílnou součástí každého z nás. Začneš jako recepční. To bude pro Tebe u nás úkol č.1. Zaznělo tu slovo originál?! Ano, a tak už to bude i na recepci. Toho, kdo umí zvedat telefony a je v tomto ohledu organizačně schopný, tak těch je spousta! My potřebujeme člověka, který je lidem ochotný dat víc!
Nepotřebujeme si na nic hrát, chceme člověka který svým chováním ke klientům, dokáže intuitivně pochopit, co daný člověk přesně potřebuje. Je příjemný, intuitivní, komunikační a hlavně ví kdo a kde je!
 
Cítiš, ze píšeme právě o Tobě?
Neváhej a pošli nám na náš e-mail: info@jacobstylers.cz svoje CV s aktuální fotografií, přidej i  pár motivačních vět!
Dej nám o sobě vědět!
Stylista
Jsi kadeřník a chceš svoje umění posunout na vyšší úroveň? Nebaví Tě stříhat podle zastaralých šablon? Chceš se stát součástí týmu, který svojí kreativitou a učením neustále nadbíhá novým trendům a jedinečným stylem podtrhne danou osobnost člověka? Víš, o čem je řec?
Staň se tedy našim kadeřníkem, který má na to, udělat z každého originál.
 
Neváhej a přidej se k našemu týmu a napiš nám na náš e-mail: info@jacobandstylers.czPřilož tvé CV s aktuální fotkou, přidat můžeš i pár motivačních vět. My se Ti ozveme.
Těšíme se!
Tatér
Miluješ práci tatéra? Máš vše co potřebuješ? Talent, sen a cíl a sníš po realizaci toho všeho? Ale chybí Ti prostor, kde se Tvůj sen stane skutečností? Tak to pro Tebe máme skvělou zprávu. Jsme JACOB & The Stylers a bydlíme v novém. Kde jsme mysleli i na Tebe! Nabízíme tedy prostor k pronájmu u nás přímo v salonu na Dvořákově 10. Jsme skvělý tým, který Té rád přijme do party a představí Tě naší klientele. Nabízíme tedy jak prostor, tak spolupráci.
 
Je to super? To je! Tak neváhej a ozvi se nám na náš e-mail: info@jacobandstylers.cz ať o Tobě víme! Těšíme se na Tebe. Náš salon je tu pro Tebe!
Makeup a kosmetika
Považuješ se za kosmetičku, která má na víc, než tam, kde je? Chceš být podporována a motivována v tom, co děláš? Toužíš po místě, kde meze se fantazii nekladou? Nabízíme Ti u nás skvělé místo k pronájmu a to přímo v centru Brna u nás v salonu JACOB & The Stylers! A k tomu všemu se můžeš stát součástí módních přehlídek! Tak neváhej a přidej se k nám a ukaž všem co v Tobě je!
 
Sníš přesně o tom, o čem tady píšeme? Chceš to?
Tak neváhej, na nic nečekej a ozvi se nám na náš e-mail: info@jacobandstylers.cz
Těšíme se na Tebe!
Zaujala tě nabídka našich volných míst v salonu JACOB & The Stylers? Ozvi se nám se svým CV!