Dámský střih – JACOB & The Stylers

Dámský střih

Senior stylisté

Precizní střih světové kvality

Profesionálové ve svém oboru, roky praxe a tvrdé dřiny z nich udělaly matadory na poli kadeřnického řemesla. Všichni do jednoho jsou absolventy prestižní kadeřnické akademie TONI&GUY, která je připravila na praxi kadeřníka v měřítku světové úrovně. Dokáží vytvořit prostě vše, co budete chtít.

Cena od 1 100,- Kč

Essential stylisté

Kvalita bez kompromisů

Tým mladších sourozenců stylistů. Mají vyšperkovaný kadeřnický um pod taktovkou jejich zkušenějších kolegů v konceptu Akademie Jacob. Přesně ví, co dělají. Rozdíl oproti Stylistům? Pouze si v křesle pobudete trošku déle. To však znamená, že o to více se budou snažit vytvořit vám účes přesně podle vašich představ.

Cena od 600,- Kč

Naše značky

Používáme pouze prověřené a renomované značky, které nemusí přesvědčovat o své kvalitě.

Zarezervujte si svoji vybranou službu ještě dnes

Budeme rádi když využijete služby našeho salonu. V případě , že chcete provést rezervaci můžete nám zavolat, napsat email nebo napsat zprávu na Facebook. V každém případě se budeme těšit na vaši návštěvu.

Kdo vás ostříhá?

Jakub

ART DIRECTOR

Absolvent Londýnské akademie TONI&GUY. Lídr a hlavní školitel hair&barber akademie JACOB & The Stylers s 15 letou praxí.

Cena střihu: 1 800 Kč

Khamis

STYLISTA

Khamis je jediný kadeřník na světě, který zároveň stříhá vlasy a běhá maraton. Původně z Keni, ale dnes už je to Brňák jak poleno.

Cena střihu: 1 100 Kč

Martina

SENIOR STYLY DIRECTOR

Naše Marťa je kadeřnice, stylistka, coloristka a hrdá maminka. Má absolvovanou akademii TONI&GUY a více než 15 let praxe.

Cena střihu: 1 300 Kč