JACOB & The Stylers – Kreativní salon v centru Brna.

Jsme kreativní salon v centru Brna

V našem salonu JACOB & The Stylers najdete kvalitu srovnatelnou s nejprestižnějšími kadeřnickými a kosmetickými salony ve světě.

Jsme kreativní salon v centru Brna

V našem salonu JACOB & The Stylers najdete kvalitu srovnatelnou s nejprestižnějšími kadeřnickými a kosmetickými salony ve světě.

Právě probíhající akce

Střih

pro nové klienty

Sleva pro nové klienty

Ještě jste u nás nebyli? To by chtělo napravit 🙂 Co takhle zkusit střih pro pány za 500 Kč a pro dámy za 800 Kč. Objednávejte přes telefon.

1600 Kč

barva + střih

Kompletní balíček

Chcete něco víc? Noví klienti mají u nás každou středu barvu / přeliv se střihem za 1600 Kč. Neplatí pro balayage, ombré a melír. Objednávejte přes telefon.
edf
jacob poukaz 2

Poukazy do JACOB & The Stylers máme k dispozici na recepci.

Darujte změnu stylu!

Nyní v novém salonu a na nové adrese: Dvořákova 10, 602 00 Brno
Těšíme se na vás!

Revoluční koncept salonu

více než salon, uprostřed brna

V roce 2009 jsme přišli do Brna s jedinou myšlenkou - ukázat Brnu, co je to styl. V našem salonu TONI&GUY jsme předvedli, jak se stříhá v Londýně a že kvalita účesů ze světových přehlídkových mol není jen sen.

V roce 2014 jsme tento koncept přetavili do něčeho vlastního a vznikl salon JACOB & The Stylers. Už 9 let dáváme Brnu styl a #sorryjako, ale češeme jinak 😉

Dnes jsme v našem signature salonu na Dvořákove 10, kde jsme skloubili kadeřnický salon, kosmetické studio, kavárnu a gentleman bar v revoluční koncept, který jinde ve světě nenajdete. Přijďte k nám a uvidíte, že se vyplatí dělat věci poctivě a kvalitně a především odlišně od ostatních.

Přijďte do revolučního JACOB & The Stylers.

Naše značky

Používáme pouze prověřené a renomované značky, které nemusí přesvědčovat o své kvalitě.

Zarezervujte si svoji vybranou službu ještě dnes

Budeme rádi když využijete služby našeho salonu. V případě, že chcete provést rezervaci, nám můžete zavolat. V každém případě se budeme těšit na vaši návštěvu.

Kde nás najdete?