Kosmetika – JACOB & The Stylers

Kosmetika

Maďarská bio kosmetika Éminence v salonu Jacob & The Stylers

Přehrát video

O kosmetice Éminence

V našem salonu Jacob & The Stylers jsme zvyklí poskytovat tu nejlepší možnou kvalitu a péči pro naše klienty. Proto jsme se rozhodli, jakou součást našeho kosmetického salonu, představit maďarskou přírodní kosmetiku Éminence, která je běžně používáná v těch nejprestižnějších resortech, lázních a kosmetických studiích po celém světe a je běžně používána Hollywoodskými celebritami.

S kosmetikou Éminence vám nabízíme ošetření pleti v rámci jednoho z našich balíčků. V ceně ošetření je navíc diagnostika pleti spolu s decentním nalíčením zdarma a osobním poradenstvím, které produkty je vhodné zakoupit pro váš typ pleti. 

Nabízené služby

Diagnostika pleti v ceně - nalíčení zdarma - poradenství produktů

Ošetření Éminence Supreme

2 hod. | cena 2.100 Kč

Ošetření zahrnuje odlíčení, nanesení enzymatického peelingu, stimulující hřejivou masku, hloubkové čištění pleti, masáž, barvení a formování obočí a depilaci horního rtu. Navíc i peeling a masáž rukou a nohou.

Ošetření Éminence Classic

1,5 hod. | cena 1.600 Kč

Ošetření zahrnuje odlíčení, nanesení enzymatického peelingu, stimulující hřejivou masku, hloubkové čištění pleti, masáž a formování obočí. Neobsahuje barvení obočí a depilaci.

Maďarská kosmetika Éminence obsahuje vysoký obsah ovocných a bylinných složek, které jsou patrné na první pohled a vůni v jejich produktech. Jejich produkty nejsou samozřejmě testovány na zvířatech a navíc za každý prodaný produkt vysadí firma Éminence jeden strom.

Kosmetika se specializuje na veškeré problémy s pletí, jako jsou předčasné stárnutí pokožky a  výskyt jemných i hlubších vrásek, poškození sluncem, zarudnutí nebo podráždění, akné, ztráta vitality,  a přirozeného tónu a jasu pokožky.

Ve výrobcích kosmetické značky Éminence nenajdete škodlivé konzervanty a chemikálie jako jsou ftaláty, sulfáty, parabeny nebo minerální oleje. Taktéž v kosmetice najdete pouze přírodní parfemaci a složení získáváné z těch nejčerstvějších plodů a bylinek z maďarských ekologických farem.

Kosmetické služby

Profesionální líčení

V salonu Jacob jsme schopni vám na hlavě vytvořit nejen perfektní účes. Takže proč zůstat jen u něj. Dopřát si můžete i profesionální studiové líčení od naší šikovné kosmetičky Petry, pro kterou je kosmetika nejen prací, ale i koníčkem a vášní. Stejně dokonale se umí postarat i o vaše obočí a řasy.

Profesionální líčení od 320,- Kč
Péče o obočí a řasy od 200,- Kč

Naše značky

Používáme pouze prověřené a renomované značky, které nemusí přesvědčovat o své kvalitě.

Zarezervujte si svoji vybranou službu ještě dnes

Budeme rádi když využijete služby našeho salonu. V případě, že chcete provést rezervaci, nám můžete zavolat. V každém případě se budeme těšit na vaši návštěvu.