Barvení vlasů – JACOB & The Stylers

Barvení vlasů

Barvení vlasů

Rozzařte své vlasy živými barvami

Nejlepší vlasová péče a profesionální barvy bez škodlivé chemie. V salonu Jacob chceme, aby barva ve vlasech vypadala živě a zářivě, přesto však přirozeně. O to se postarají jedny z našich šikovných coloristek s roky zkušeností v oboru. Nezapomeňte, že pro vás chceme jen to nejlepší.

Před složitějšími procedurami typu ombré, balayage nebo melír je potřebná konzultace, která je však v rámci služby ZDARMA.

Různé styly

Vyberte si z mnoha technik barvení

Máte zájem o obyčejný melír? Nebo byste chtěli vyzkoušet něco sofistikovanějšího jako je balayage nebo ombré? Jakoukoliv techniku barvení vlasů budete chtít, jsme schopni vám vaše přání splnit. Vyberte si z nabídky a zarezervujte si svoji službu ještě dnes.

Před složitějšími procedurami typu ombré, balayage nebo melír je potřebná konzultace, která je však v rámci služby ZDARMA.

U služeb delšího trvání vybíráme zálohu 1000,-. V případě zrušení či přeobjednání termínu maximálně 3 pracovní dny předem zálohu vrátíme či přesuneme na jiný termín.

Kolik stojí obarvení vlasů?

Martina

SENIOR STYLISTA

Naše Marťa je kadeřnice, stylistka, coloristka a hrdá maminka. Má absolvovanou akademii TONI&GUY a více než 15 let praxe.

Barva: od 1 300 Kč + foukaná

Balayage: 3 400 Kč + foukaná

Ombré: 3 400 Kč + foukaná

Přeliv: 1 150 Kč + foukaná

Shoe shine: 1 000 Kč + foukaná

Melír: od 1 600 Kč + foukaná

Jana

STYLISTA

Holka z vesnice, která má ráda výzvy at už v barvení, stříhání či na vinohradu. Coloristka a stylistka s 15 lety praxe.

Barva: od 1 100 Kč + foukaná

Balayage: 3 200 Kč + foukaná

Ombré: 3 200 Kč + foukaná

Přeliv: 950 Kč + foukaná

Shoe shine: 950 Kč + foukaná

Melír: od 1 500 Kč + foukaná